Tauragiškis tikina alaus butelyje aptikęs mėsos

1/3

Išklausykite

2013-02-08 09:28

Tauragiškis tikina alaus butelyje aptikęs mėsos

Teksto dydis:

Nežinau, ar kada dar galėsiu gerti alų. Maždaug prieš dvi savaites Tauragės parduotuvėje „Rimi“ įsigijau du butelius „Švyturio“ alaus „Gintarinis“. Deja, išgėriau tik pusę butelio. Begeriant burnoje pajutau kažkokį gabaliuką. Tai galbūt buvo mėsa. Mane iš karto supykino ir aš išbėgau į tualetą.

Prie stalo likusios draugės nufotografavo tą „radinį“. Apžiūrėjau butelį - alaus pagaminimo data buvo nurodyta gruodžio 14 d. Taigi alus negalėjo būti pasenęs.

O aš kreipiausi į „Švyturį“. Manęs atsiprašė ir pasiūlė kompensaciją - alaus dėžę. Tačiau nereikia man jokių kompensacijų. Man tiesiog pikta ir šlykštu, kad taip atsitiko. Nežinau, kada vėl galėsiu gerti alų.

***

Dainius Smailys, „Švyturys-Utenos alus“ Korporatyvinių reikalų direktorius:

„Sausio 27 dieną gavome šio vartotojo nusiskundimą ir iškart pradėjome kokybės tyrimą. Per jį nustatyta, kad partijos gamybos metu nebuvo fiksuota jokių, net menkiausių gamybinių linijų kokybės sistemos sutrikimų, todėl neįmanoma, kad pašalinis objektas būtų patekęs į butelį gamybos metu.

Mūsų įmonės gamybos linijose veikia daugiapakopė optinė-fotometrinė butelių švaros tikrinimo sistema, kuri fiksuoja ir sustabdo pylimą, esant net 2 mm pašaliniam objektui butelyje. Kiekvieno produkto kokybė gamybos ciklo metu (iki parduotuvės lentynos) mūsų įmonėje yra patikrinama 48 kartus. Mūsų atlikto tyrimo rezultatai sutapo su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos tyrimo, atlikto 2013 m. sausio 31 dieną, išvadomis.  

Per tyrimą vartotojas atsisakė pateikti tariamą „radinį“ nuodugniau ištirti, bei iškart prakalbo apie norimą piniginę kompensaciją. Kadangi patikrinti vartotojo teiginių neturime galimybės, tyrimą sustabdėme. Nepaisant to, esame pasirengę bendradarbiauti su vartotoju ir užbaigti tyrimą, nors pastaruoju metu stebime padažnėjusius bandymus reikalauti piniginių kompensacijų už kartais dirbtinus, o kartais tiesiog neatidaus elgesio sąlygotus incidentus.“

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Aktualijos

Įtartinas radinys mėsoje marijampolietės šeimą paliko be pietų (papildyta)

Praėjęs savaitgalis Marijampolėje gyvenančiai pedagogei Birutei S. pažėrė nemalonumų. Ligoninės chirurgijos skyriuje besigydanti moteris išrašymo išvakarėse buvo apvogta. Kitą dieną į namus išleista Birutė užsuko į prekybos centrą ir, norėdama pradžiuginti šeimą guliašu, nusipirko kiaulienos gabalą, kuriame vėliau aptiko į švirkštą panašų daiktą.

Reporteris

Nemaloni staigmena pirkėjai - ryžiai su kirmėle

„Siunčiu ryžių, pirktų RIMI prekybos centre, nuotrauką. Nepraplėštas pakelis namuose prastovėjo apie mėnesį, galiojimo laikas nurodytas iki 2013 kovo 26 d. Kaip matyti nuotraukoje, ryžiai „papildyti“ maistingais baltymais, kurių, deja, nelabai norisi valgyti“, – nevartok.lt rašė Raminta.